Ağaç kitaplık modelleri ve fiyatları

Sipariş verebileceğiniz birkaç kitaplık modeli aşağıda yer almaktadır, Archidecors a özel sipariş verebilir ödemelerinizi vade farksız taksitlendirebilirken peşin ödeme avantajından da yararlanabilirsiniz. Unutmayın ürünlerin tamamı 1. kalite malzemeden üretilmektedir.
Ağaç kitaplık modeli doğanın bir parçası olan ağaçların doğadan gelen ağaç materyali ile yeniden bir ağaca benzetilmesi farklı şekillerde yorumlanmıştır en klasik ve kullanışlı olanı yukarıda resimdeki bej kitaplıktır diğer kitaplıklara nazaran daha az kolay bir işçilik bu yüzden de daha az maliyet getirecektir
Unutmayın Archidecors kişiye ve mekana özel üretimler yapmaktadır gördüğünüz modellerin resimlerini atarak teklif isteyebilirsiniz fizibilite çalışmasından sonra anlaşılır ise ^3d çizim ile size çalışmanın prototipi atılır ve bunun üzerinde anlaşılırsınız.

değişik şık kitaplık modellerinden bir ağaç kitaplık
yeşil ağaç kitaplık modeli duvara lake & ipek mat
dallı amerikan cevizi duvara asılan ağaç kitaplık

 ölçüleri

Resimler farklı İnternet sitelerden toplanmıştır, müşterilerimizin isteği üzerine üretilmiş olan modellerdir bazı modellerimizde ön yüzler CNC kesim yapılarak kusursuz ayrıntılı görüntü elde edilir bu işlem fiyatı bir miktarda arttırmaktadır, mesela üstteki resim deki kitaplık organik şekilde veya cnc kesim ile üretilebilir organik kesim yapan ustanın kendi eliyle ağaç şekilleri vermesidir bu ürünü benzersiz kılar ve el işçiliği anlamı katar tabi burada yapan ustanın çok büyük önemi var el işi ürünlerde olduğu gibi.
Unutmayın ! Archidecors da üretilen bütün ürünler de birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır İnternet de ucuz ve dayanıksız ürünleri fırsat ürünü gibi satan siteler ile lütfen karıştırmayınız, ürünlerin tamamı 1.kalite mdf ile üretilip gerçek ağaç kaplama kullanılmaktadır.

 Agaç kitaplik Siparis vermek için tiklayin !