Sizlere 2015 oturma odası modellerimizden birkaçını tanıtmak için bu yazıyı hazırlıyoruz, bunların başında setra geliyor ince zarif kolları ve şık yapısı ile 2015 in modası klasik fazla düz minimal modernlerden şık bir modern tarza doğru gidiyor.  Bu tarzın en belirgin ve ileri çıkan modeli ise setra resmi aşağıda buyurun. ♥
-Buradaki resim kaldırılmış.
 
Diğer modelimiz ise moda oturma grubu adını verdiğimiz renkli kırlentleri ile dikkat çeken koltuğumuz %100 doğal keten kumaşı ve doğal yapısı ile tamamen 1. kalite işçilik ve malzemeler ile üretilen moda bu arlar modoko mağazamız da görebilirsiniz.
 
Ben yan ve aksan tabloları süslemek için zor olabilir düşünüyorum. Biz yatay yüzeyler ilginç ve çekici yanı sıra işlevsel olmasını istiyorum. Ve güzellik, fonksiyonu arasında bir denge sağlamak ve yeterli yeterli zaman bilerek her şeyi süslemek için seviyorum benim gibi insanlar, için büyük bir sorundur. Ben sade tablo sanatı ne kadar önemli olduğunu yeterince stres olamaz! Her tablo bir diva olabilir! Bir odada çok birçoğu iyi bir şeydir! İşte sade yan tablo sanat mastering 5 ipucu! ..
Bu benim cevap veremez bir soru! Bobby ve ben bizim kapı için yeni bir boya rengi satın almak için yıl önce Lowe çift gitti. Biz gri kapı iyi, güvenli grafit gölge seçin. Bu doğru karıştırılmalıdır. Biz boya ön kapı açıldığında biz hiç şaşırdık. Birkaç dakika sonra-biz-benzeri-bunu-ya da değil, biz gerçekten sevdim karar verdi. O bizim kireçtaşı Pensilvanya ile çalışır. Ben yine kapının rengi ile güvenli oynamak asla !