archidecors.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek , kampanya ve fırsatlardan haberdar edebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (ad, soyad , telefon , e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Archidecors sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik çalışmalarında sadece Archidecors bünyesinde kullanılmaktadır. Archidecors, üyelik formlarından topladığı bilgileri, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta,faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

archidecors.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.Hib bir şekilde kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, archidecors.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Archidecors iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Archidecors ‘a aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

İLETİŞİM
Bayraktar Cad. Azimli Sok. Y.Dudullu Ümraniye (Modoko Alt Caddesi)
0850 532 0479
info@archidecors.com